Informācija vecākiem

Lai pieteiktos uz nometnēm, aicinām veikt sekojošas darbības:

  1. Aizpildiet PIETEIKUMA ANKETU līdz 1.04.2018., lai saņemtu papildus atlaidi EUR 10, vai vēlākais līdz 1.06.2018., jo vietu skaits ir ierobežots.
  2. Apmaksājiet rezervācijas maksu 30 EUR, 10 dienu laikā no pieteikuma nosūtīšanas saskaņā ar rēķinu, ko Jums nosūtīsim.
  3. Apmaksājiet atlikušo nometnes dalības maksu līdz 01.06.2018. par nometnēm Jūlijā vai līdz 1.07.2018. par nometnēm Augustā.
  4. Apmeklējiet tikšanos ar nometnes vadītāju, lai parakstītu līgumu, iekšējās kārtības noteikumus un precizētu informāciju par nometnes dienas grafiku.
Ierodoties uz nometni OBLIGĀTI paņemiet līdz Ārsta izziņu par bērna veselības stāvokli un gatavību nometnei. Ārsta izziņai jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus no nometnes sākuma datuma.


!!!!!! Gadījumā, ja nav nokomplektējies pietiekošs nometnes dalībnieku skaits, nometnes organizators patur tiesības piedāvāt Jums pārcelt nometnes laiku uz nākamiem paredzētiem nometnes datumiem, par to savlaicīgi informējot. Gadījumā, ja nometnes dalībnieku skaits pārsniedz gaidīto un šajā sakarā rodas izmaiņas programmā un nometnes norises vietas izvēlē, arī par to savlaicīgi Jūs informēsim. 


PRIVILĒĢIJU ATLAIDES (kas summējas)

Agrā rezervācija, piesakoties līdz 1.04.2017. - EUR 10

Iepriekšējo gadu nometnes dalībniekiem - EUR 10

Piesakoties kopā ar brāli vai māsu - EUR 5

Piesakoties kopā ar draugu, kas ne reizi nav bijis mūsu nometnē - EUR 5

 (kas nesummējas)

Goda ģimenei 3+, uzrādot Ģimenes karti - EUR 30, katra nākamajam bērnam no ģimenes - 15 EUR atlaide.

LĪDZFINANSĒJUMS

Carnikavā deklarētiem bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadi ir iespēja saņemt Carnikavas domes līdzfinansējumu.

* Privilēģiju atlaides un līdzfinansējums nesummējas. 

LABDARĪBA

Esi enģelis! Uzdāvini vismaz vienu no savām privilēģiju atlaidēm kādam Ādažu novada MAZNODROŠINĀTO, TRŪCĪGO VECĀKU BĒRNAM vai BĀRENIM. Aizpildot pieteikuma anketu norādi kuras privilēģiju atlaides vēlaties un, kuru no tām novizrīziet labdarībai. 

© Biedrība ATTĪSTĪBAS PARKS 2017

 .