Nometnes vietas

Etnogrāfiskais viesu nams GUNGAS ir vieta klusai atpūtai ģimenes un draugu lokā priežu meža ielokā, Dūņezera krastā, Ādažu novadā. Viesu namā ir iespēja baudīt fantastisku dabu, lauku mieru un atpūsties vēsturiskās guļbaļķu mājās, kas atvestas no dažādiem Latvijas novadiem. Neskatoties uz savu visai godājamo vecumu, visas mājas aprīkotas atbilstoši mūsdienu komforta prasībām. 

Atpūtas komplekss BRŪVERI ir enerģētiski bagāta vieta Siguldākur pavasarī kā neprātīgas zied ievas, bet rudenī koku lapotnes deg zeltaini ugunīgās liesmās un pulcē lielus un mazus uz atvasaras svinēšanuBRŪVEROS var gūt patīkamas emocijas un jaunus iespaidus visos četros gadalaikos. Gaujas senlejas pašā skaistākajā stāvkrastā Siguldā atrodas gadsimtiem zināmais Brūveru parks ar neskartu dabu un fantastiskām ainavām. Daudz brīnišķīgu Latvijas dabas “pērļu” – Gūtmaņala, Velnala, Siguldas, Turaidas un Krimuldas pilis, kā arī Gaujas senleja ap BRŪVERIEM izvietojušās pastaigas attālumā.

Viesu māja KRAUKĻI atrodas Salacgrīvas pagastā Svētupes ielokā. KRAUKĻU plašā (45 ha) teritorija ir piemērota aktīvā atpūtas cienītājiem. Teritorijā ir vairāki sporta laukumi (volejbolam, futbolam un basketbolam), pirtis, vairāki dīķi un upe. Skaistās dabas un ekoloģisko dzīves apstākļu dēļ KRAUKĻI ir brīnišķīga vieta ģimenes svētkiem, bērnu un pieaugušo nometnēm, aktīvās atpūtas cienītājiem, sēņotājiem, ogotājiem, laivotājiem. Tuvējā mežā gar upi izveidotas pastaigu takas ar labiekārtotām ugunskura vietām, telšu vietām, tualetēm, nojumēm piknikam, skatu torni un laukumiņiem pie upes.  Netālu ir daudz intersantu vietu, ko iepazīt - pavisam netālu pie Svētupes atrodas lībiešu upuralas, Jaunupes zviedru dambis, Vidzemes neskartā smilšainā un akmeņainā jūrmala.