PAR MUMS

BINDENTI ir lieliska cilvēku savienība, kas ar lielu mīlestību un izpratni pret bērnu pasauli, kopš 2015. gada organizē bērnu nometnes.

Vārds BINDENTI ir cēlies mūsu ģimenē no zēna, kas uzsākot izzināt valodu pasauli, mācoties izrunāt pirmos vārdus, savas mīļākās multfilmas varoni MINJONU nosauca par BINDENTU. Tā nu šis, nu jau mīļvārdiņš, ir iekarojis daudzu cilvēku vārdu krājumu un ieguvis popularitāti bērnu vidū.

Līdzīgi kā multfilmas varonis, piedaloties dažādās aktivitātēs un nodarbībās mazie  BINDENTI bērnu nometnēs veic vairākas aktivitātes un misijas,  tādejādi visas nometnes laikā izkopjot tādas paliekošas vērtības kā MĒRĶTIECĪBA, NEATLAIDĪBA, SADARBĪBA, UZMANĪBA.

MĒRĶIS

Veicināt bērnos pozitīvo domāšanu, savstarpējo komunikāciju un personības izaugsmi,  iepazīstināt ar veselīgu un aktīvu dzīves veidu, sniegt bērniem pastiprinātu un individuālu uzmanību, nodrošināt labas emocijas, kas palīdzēs viņiem tālāk kļūt par spēcīgām un radošām personībām.

GALVENIE UZDEVUMI

Nodrošināt mērķtiecīgu audzināšanas vidi  pozitīvās domāšanas un komunikācijas prasmju attīstībai. Attīstīt bērnu iemaņas darboties - individuāli, pāros un grupā, būt draudzīgiem, iecietīgiem un atbildīgiem. Nodrošināt emocionālo un psiholoģisko atbalstu veicot dažāda veida uzdevumus. Izveidot labvēlīgu gaisotni un veicināt veselīga dzīves veida ievērošanu.

PERSONĀLS

BINDENTU kolektīvs sastāv no ļoti īpašām personībām un ir lieliska komanda, kas ar lielām darba spējām, milzīgu atbildību un foršām idejām, katru gadu gaida gan iepriekšējo gadu bērnus un arī vēlas iepazīties ar jauniem bērniem. 

DACE

Nometnes organizatore un vadītāja

Lai gan ikdiena vairāk paiet darbos ar nometnes organizatoriskām lietām un sarunām ar vecākiem, viņa rūpējas, lai ikviens nometnes dalībnieks justos kā mājās. Viņai patīk sarunas ar bērniem, jo tad vislabāk var izprast viņu domas un vēlmes.  Dacei ir plaša sirds,  laba humora izjūta un pozitīva dzīves uztvere. 

OLITA

Nometnes radošākais pedagogs

Spēlēju, dziedāju, taisīju, gatavoju... vienvārdsakot, lai ko ar Olitu  kopā darītu, piedzīvojumi ir garantēti. Ar viņu var doties uz jebkuru pasaules malu un vienmēr vari būt drošs, ka būs jautri. Olita prot pielāgoties jebkuram bērna vecumam un to interesēm.  Turklāt viņa ir arī mūsu nometnes himnas vārdu un mūzikas autore. 

DIĀNA

Nometnes universālākais pedagogs

Bezgala atraktīva, varētu teikt pat trakoti aktīva un jaunu ideju piesātināta. Viņa ir ne tika pedagogs mūsu nometnē, bet īsts meistars dažādās  aktivitātes. Viņas bagāta darba pieredze pedagoģijā, foto mākslā un rokdarbos izpaužas visur. Ar savu radošumu, viņa prot aizraut un ieinteresēt pat visgausākos nometnes dalībniekus. 

EGĪLS

Nometnes visaptverošākais pedagogs

Personība ar māksliniecisku dvēseli. Viņam nav svešas ne tehniskas, ne radošas lietas. Viņš dosies pārgājienā, gatavos amatniecības darbus, vārīs zupu, taisīs eksprimentus, nodosies sporta spēlēm un, ja vajadzēs šūs un meistaros. Tik varens un visizdarīgs viņš ir, mūsu Egīls. 

VITA

Nometnes sirsnīgākais pedagogs 

Super jauka, aktīva un vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem. Viņa vienmēr izies no jebkuras dzīves situācijas ar smaidu un pozitīvu rezultātu. Vitas talants slēpjas vienkāršumā un viņu mīl tādu, kāda viņa ir - sirsnīgu, atsaucīgu un mīļu.

LENO

Nometnes spēcīgākais instruktors

Ar savu atlētiskumu viņš ir lielisks paraugs kolēģiem un nometnes dalībniekiem. Viņa instruktora darba pieredze Latvijas armijā , militārā stāja, disciplīna un spēja pielāgoties jebkādiem dzīves apstākļiem, dod ieguldījumu  nometnes darbībā un spēj ieinteresēt ikvienu nometnes dalībnieku kļūt par labākām perosnībām. Priekš bērniem viņš ir īsts Supermens.

ARTIS

Nometnes simpātiskākais instruktors

Viņš ir apguvis jaunsarga programmu un tagad ir uzsācis profesionālo dienestu Latvijas armijā. Viņš arī profesionāli spēlē regbiju un ir ne mazāk atlētisks kā Leno :). Artis ar savu pozitīvo skatu uz dzīvi prot iedvesmot jauniešus un rādīt lielisku piemēro.   


JURIJS

Nometnes sporta treneris, akrobātiskākais instruktors 

Nu ļoti,  ļoti aktīvs un trakoti akrobātisks viņš ir. Darbiem pieiet ļoti nopietni un atdod sevi visu. Pilnveidojis savas arī zināšanas fizioterapijā.  Vēl viņš ir labākais nometnes Breakdance freestyle master in 2022. Un vēl viņš zēniem veido superīgi stilīgas frizūras. 

REINARDS

Nometnes bērnu draugs un acuraugs

Ja vajadzēs uzmundrinās un pajokos, ja vajadzēs atbalstīs. Viņš ir lielisks sportists, atraktīvs dejotājs un mūsu nometnes šovmens - DJ R-Truth. Viņš runā latviešu, krievu, angļu valodā, pārvalda nīderlandiešu valodu un plāno apgūt arī papiamento valodu. Viņam ļoti padodās ... VISS, pilnīgi VISS. 

DĀVIS

Nometnes lāga dvēsele

Viņš prot strādāt ar dažāda vecuma bērniem, lai gan pašam nav nemaz tik daudz gadu. Kolēģi ir iekļāvuši viņu mūsu ''dream team'' komandas sastāvā, jo viņam piemīt spēja pielāgoties jebkurai nometnes tēmai, vietai un videi. 

PĀVELS

Nometnes sporta treneris, peldēšanas instruktors

Pasaulē viņš ir vairākkārtējs čempions peldēšanā, Latvijā - rekordists 50m brasa distancē, bet BINDENTU nometnē - labā feja. Viņam piemīt spēja pielāgoties dažādām nodarbībām un iedvesmot bērnus uz labākiem rezultātiem.

INESE

Nometnes iejūtīgākais pedagogs 

Lai pasaule kļūtu labāka, Inese  māca paskatīties caur mīlestības un pieņemšanas prizmu uz sevi un arī apkārtējiem. Nometnēs Inese ir ieviesusi klusuma un apzinātības nodarbības, māca bērniem ieklausīties sevī un savā ķermenī, apgūt mieru un klusumu. Viņa aicina nolikt malā dusmas, aizvainojumu, nogurumu un  vērst domas uz sadarbību, ko piepilda ar pozitīvu attieksmi, iejūtību, sapratni un veselīgu humora devu.

MARGITA

Nometnes iedvesmotāja un sociālais pedagogs

Viņai ir apbrīnojamas spējas ceļot vietā un laikā, atbalstīt un iedvesmot. Margita vienmēr palīdzēs rast labāko risinājumu gan kā pedagogs, gan kā karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālist. Izklausās pēc cilvēka orķestra un tā tas tik tiešam ir. Viņas darbošanās teātri kā rekvizitoram dod ieguldījumu arī mūsu nometnēs, jo vienmēr viss būs savās vietiņās. 

ILZE

.....

ILVA

Nometnes atbalsta  pedagogs

...... 

OJĀRS

...

....

INETA

.....

NORA

.....

LOLITA

.....

EVITA

.....

ROLANDS

Nometnes sporta treneris

Sportiskākais mūsu nometnes treneris ar ilgstošu pieredzi darbā ar bērniem. Viņš ir arī futbola treneris un ir super kompānijas cilvēks, kam patīk kārtība un disciplīna.

PIEVIENOJIES MUMS

Ja jūti, ka esam uz viena viļņa un varētu iederēties mūsu komandā.  Ja zini, ka spēsi sniegt mūsu nometnēm pievienoto vērtību. Dod par sevi ziņu!

Drīz šeit būs arī Tavs foto.

PIEVIENOJIES MUMS

Ja jūti, ka esam uz viena viļņa un varētu iederēties mūsu komandā.  Ja zini, ka spēsi sniegt mūsu nometnēm pievienoto vērtību. Dod par sevi ziņu!

Drīz šeit būs arī Tavs foto.

PIEVIENOJIES MUMS

Ja jūti, ka esam uz viena viļņa un varētu iederēties mūsu komandā.  Ja zini, ka spēsi sniegt mūsu nometnēm pievienoto vērtību. Dod par sevi ziņu!

Drīz šeit būs arī Tavs foto.