Par mums

BINDENTI ir lieliska cilvēku savienība, kas ar lielu mīlestību un izpratni pret bērnu pasauli, kopš 2015. gada organizē bērnu nometnes.

Vārds BINDENTI ir cēlies mūsu ģimenē no zēna, kas uzsākot izzināt valodu pasauli, mācoties izrunāt pirmos vārdus, savas mīļākās multfilmas varoni MINJONU nosauca par BINDENTU. Tā nu šis, nu jau mīļvārdiņš, ir iekarojis daudzu cilvēku vārdu krājumu un ieguvis popularitāti arī bērnu vidū.

Līdzīgi kā multfilmas varonis, piedaloties dažādās aktivitātēs un nodarbībās mazie  BINDENTI bērnu nometnēs veic vairākas aktivitātes un misijas,  tādejādi visas nometnes laikā izkopjot tādas paliekošas vērtības kā MĒRĶTIECĪBA, NEATLAIDĪBA, SADARBĪBA, UZMANĪBA.

MĒRĶIS

Veicināt bērnos pozitīvo domāšanu, savstarpējo komunikāciju un personības izaugsmi,  iepazīstināt ar veselīgu un aktīvu dzīves veidu, sniegt bērniem pastiprinātu un individuālu uzmanību, nodrošināt labas emocijas, kas palīdzēs viņiem tālāk kļūt par spēcīgām un radošām personībām.

GALVENIE UZDEVUMI

Nodrošināt mērķtiecīgu audzināšanas vidi  pozitīvās domāšanas un komunikācijas prasmju attīstībai. Attīstīt bērnu iemaņas darboties - individuāli, pāros un grupā, būt draudzīgiem, iecietīgiem un atbildīgiem. Nodrošināt emocionālo un psiholoģisko atbalstu veicot dažāda veida uzdevumus. Izveidot labvēlīgu gaisotni un veicināt veselīga dzīves veida ievērošanu.

Personāls

BINDENTU audzinātājas ir lieliska komanda, kas ar lielām darba spējām, milzīgu atbildību un foršām idejām, katru gadu gaida gan iepriekšējo gadu bērnus un arī vēlas iepazīties ar jauniem bērniem. 

DACE

Nometnes organizatore un vadītāja

Bērnu draugs un sarunu biedrs ar augstu atbildības sajūtu, plašu sirdi un labu humora izjūtu.INTIŅA

Nometnes deju pedagogs 

Visiem zināmā un mīļā deju skolotāja ar vairāk kā 30 gadu pieredzi bērnu pedagoģijā un masu pasākumu organizēšanā. 


OLITA

Nometnes muzikālais un radošo nodarbību pedagogs 

Radošo darbnīcu meistare, brīnumu radītāja, mūzikas audzinātāja un forša kolēģe, kas sacerēja nometnes himnu.  


LĪGA

Nometnes mazāko bērnu pedagogs 

Prieki un svētki ir garantēti, jo Līga ir pedagogs ar augstāko izglītību svētku režijā. Katrs mazais cilvēciņš ir viņas draugs, domu biedrs un spēļu partneris.


DIĀNA

Nometnes universālais pedagogs 

Bezgala atraktīva, trakoti aktīva un jaunu ideju piesātināta. Viņa ir ne tika pedagogs mūsu nometnē, bet arī  foto meistars. EDĪTE

Nometnes mazāko bērnu pedagogs 

Jaukā, izpalīdzīgā un visiem bērniem mīļā ir mūsu audzinātāja Edīte. Visu pamanīs, visu palīdzēs, visus aprūpēs un visus samīļos.


JĀNIS

Nometnes sporta pedagogs

Kvalificēts fitnesa vecākais treneris  un vadītājs sporta jomā. Nodarbojos ar hokeju, basketbolu, pludmales volejbolu u.c. 


KRISTIĀNA

Nometnes deju pedagogs - horeogrāfs

Dzīvespriecīga,  muzikāli aktīva un  dažādu deju stilu lietpratēja. Sarīkot  deju festivālu ir tīrais nieks, galvenais labs noskaņojums un pozitīva . 


LINDA

Nometnes foto meistars

Feinā  fotogrāfīte, kas iemūžina visus mūsu darbus un nedarbus, sarūpē lieliskas foto atmiņas mums un bērniem.

VERNERS

Bērnu draugs un acuraugs

Ja vajadzēs uzmundrinās, ja vajadzēs pajokos, ja vajadzēs atbalstīs un, ja vajadzēs vienmēr būs blakus. 


VITA

Nometnes aktīvais pedagogs

Super jauka, aktīva un vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem. 

LĪNA

Nometnes muzikālais pedagogs

Viņa dzied un diriģē.... viņa ir trakoti feina un jautra. Ik viens vēlēsies ar viņu draudzēties un jokoties.


JURIJS

Sporta pedagogs un breikdance treneris

Nu ļoti,  ļoti muzikāli aktīvs un trakoti akrobātisks ir tas mūsu breikdance meistars. Un vēl viņš zēniem veido superīgi stilīgas frizūras. 


ROLANDS

Nometnes sporta treneris

Sportiskākais mūsu nometnes treneris ar ilgstošu pieredzi darbā ar bērniem. Viņš ir arī futbola treneris un ir super kompānijas cilvēks, kam patīk disciplina.KARALIS DŽULIANS

Bērnu izklaidētājs

Vienmēr jautrais un smieklīgais Džulians ir mūsu nometnes bērnu draugs. Pietiek ar viņa klātbūtni, lai visiem sejās parādītos smaids un līksms prāts. 


PIEVIENOJIES MUMS 


Ja jūti, ka esam uz viena viļņa un varētu iederēties mūsu komandā.  Ja zini, ka spēsi sniegt mūsu nometnēm pievienoto vērtību. Dod par sevi ziņu!Drīz šeit būs arī Tavs foto.