BĒRNU VASARAS BRĪVDIENAS                    
Tas ir skaistākais laiks, kad gūt jaunus iespaidus, draugus un bagātīgas atmiņas. Tāpēc aicinām  vecākus uzticēt savas atvasītes sertificētiem nometnes organizētājm un vadītājiem, kvalificētie pedagogiem, kas kopā ar bērniem plāno lieliski pavadīt skolas brīvdienas. 

JAUNAS NOMETŅU PROGRAMMAS

Domājot par bērniem, kas pie mums atgriežas, katru gadu rūpējam arvien jaunas nometņu programmas. Arī šajā gadā ir plānojam realizēt 10 dažādas programmas.

DAŽĀDĀS LATVIJAS PILSĒTĀS UN NOVADOS

Vecāku ērtībai un bērnu dažādībai esam izplatījušies jau 3 dažādās pilsētās un novados. Tagad BINDENTI nometnes norisinās:  Ādažos - viesu namā GUNGASSiguldā - atpūtas kompleksā BRŪVERI un Salacgrīvā -  viesu mājā KRAUKĻI.

DAŽĀDĀM VECUMA GRUPĀM

BINDENTI nometnes var apmeklēt bērni jau no 4 gadu vecuma un līdz pat 14. Tas dod vecākiem priekšrocības vienlaicīgi uz nometni sūtīt brāļus un māsas ar dažādiem vecumiem. Pirmskolas izglītības iestādes jeb bērni no 4 līdz 6 gadi var apmeklēt DIENAS nometnes, tā pat DIENAS nometnes piedāvājam arī bērniem no 7 līdz 10 gadiem, savukārt DIENNAKTS nometnes bērniem un jauniešiem jau no 8 līdz 15 gadiem.

PIETEIKŠANĀS

Lai pieteiktos uz nometnēm, aicinām veikt sekojošas darbības:

  1. Aizpildiet PIETEIKUMA ANKETU līdz 1.05.2021., lai saņemtu agrās rezervācijas atlaidi.  
  2. Parakstiet līgumu, iekšējās kārtības noteikumus un pieteikuma anketu, saskaņā ar nosūtīto dokumentāciju.
  3. Iemaksājiet avansu EUR 100 apmērā, saskaņā ar rēķinu, lai rezervētu vietu nometnē.
  4. Veiciet gala norēķinu par dalību nometnē ne vēlāk kā 14 dienas pirms nometnes sākuma.
Ierodoties uz nometni OBLIGĀTI paņemiet līdz Ārsta izziņu par bērna veselības stāvokli un gatavību nometnei. Ārsta izziņai jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus no nometnes sākuma datuma.

 ATSAUKSMES

''Bindentu nometne ir lieliska un unikāla ar to, ka katra diena ir kā liels piedzīvojums. Jaunā pieredze ļauj bērnam paplašināt savas zināšanas un interešu loku. Pedagogi, dienas plāns, izklaides, ēdināšana ir augstākajā līmenī! Paldies par visu, zinu, ka nākamgad tiksimies!''

----------

''Paldies Jums liels par tik jauku un interesantu nometni! Mēs pirmo reizi apmeklējam nometni. Mums ļoti patika!''

----------

''Liels paldies Dacei par izcili organizēto nometni. Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu mūsu bērnu izglītošanā, samīļošanā, pieskatīšanā, uzslavēšanā utt. Ar nepacietību gaidīsim nākamo nometni.''

----------

''Liels paldies pedagogiem. Programma ir ļoti laba. Bērni visu laiku ir aizņemti, svaigā gaisā. Vēlreiz liels paldies. Piedalīsimies arī nakamajā gadā.''

----------

''Mana 4-gadnieka vārdi "Forši, patika, braukšu vēl" izsaka visu. :) Lieliska, piesātināta nedēļa, laba pieredze bērnam un vecākiem. Ļoti patika tas, ka bērni maksimāli daudz laika pavadīja ārā, un beidzot, mans bērns vakaros pats laicīgi gāja gulēt.''

!!! Svarīgi zināt un ievērot

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.981 ir izstrādāti papildus noteikumi, kas jāņem vērā saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju:

  1. Netiek pieļauta personu, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija, klātbūtne bērnu nometnē atbilstoši 2020. gada 12. marta Ministru kabineta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.12. apakšpunktam.
  2. Gan dienas, gan diennakts Nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms Nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.
  3. Netiek pieļauta bērnu un darbinieku ar elpceļu infekcijas slimību pazīmēm klātbūtne Nometnē. Bērnu un darbinieku veselības skrīningu (temperatūras mērīšana, elpceļu saslimšanas pazīmes: klepus, iesnas, kakla sāpes), veicot vizuālu novērojumu, nodrošina Nometnes organizatora norīkota persona pirmajā dienā diennakts nometnēs un dienas nometnēs - katru dienu. Nometnes dalībnieku veselības stāvokli uzrauga arā Nometnes norises laikā.
  4. Nometnēs tiks organizēt bērnu pieņemšana un nodošanu vecākiem pie Nometnes teritorijā pie ieejas, lai mazinātu pulcēšanās iespējas un ievērotu 2 m distanci.


!!!!!! Organizējot nometnes esam un būsim spiesti ievērot noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā. Pastāv iespēja atcelt vai pārcelt nometnes laiku, bet par to noteikti jau savlaicīgi Jūs informēsim.


!!!!!! Gadījumā, ja nav nokomplektējies pietiekošs nometnes dalībnieku skaits, nometnes organizators patur tiesības atcelt nometnes organizēšanu VAI piedāvāt Jums pārcelt nometnes laiku uz citiem nometnes datumiem,.


!!!!!! Gadījumā, ja nometnes dalībnieku skaits pārsniedz gaidīto un šajā sakarā rodas izmaiņas programmā un nometnes norises vietas izvēlē, arī par to savlaicīgi Jūs informēsim.

!!!!!! Sadzīvisku un tehnisku apstākļu dēļ, nometnes organizators saglabā tiesības veikt izmaiņas nometnes programmā, nometnes norises laikā.